EDI DEVELOPER

Pracovní místo ( EDI DEVELOPER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce může být i zábavou… Pro našeho velice významného klienta s úžasnou firemní kulturou, mezinárodní společnost s více než 15.000 zaměstnanci, kteří operují v cca 60 zemích po celém světě, hledám nového člena IT týmu v Brně pro pozici EDI DEVELOPER.

Náplň práce: · Vývoj EDI mapování pro IDOC rozhraní (Axway TSIM a SAP PI)
· Vývoj a konfigurace interních EDI systémů pro zlepšování kvality aplikací
· Vytváření konceptů pro software a implementace řešení pro IT rozhraní (zaměření na Axway TSIM a SAP PI)
· Podpora EDI procesů

Požadavky:

· Zkušenost s XSLT programováním
· Zkušenosti s vývojem softwaru
· Znalost EDI formátů (EDIFACT, ANSI, VDA)
· Znalost XML formátů
· Aktivní angličtina na dobré úrovni (spolupráce v mezinárodním týmu).

Výhodou:

· Silné know-how w oblasti EDI mapování
· Zkušenosti s používáním mapovacích nástrojů. Hlavně Axway TSIM BOM a mapování v SAP PI
· Zkušenosti s vývojem Java a ABAP funkcí v SAP PI (Java mapování a Net Weaver Development Studio)
· Přehled závislostí v SAP prostředí (hlavně rozhraní)

Nabídka:

6 týdnů dovolené 13. a 14. mzda, kvartální odměny Perspektivní a zajímavá práce v prosperující firmě Osobní a profesní rozvoj Mladý přátelský kolektiv Každodenní využívání znalosti cizích jazyků příspěvek na zdravotní péči závodní stravování, penzijní připojištění bezplatné jazykové vzdělávání a zdravotně-preventivní péče kulturní a společenské akce a další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu Výkon práce - Brno
Zaujala