Technik skladu údržby ( 25 – 29 tis.) Hustopeče

Pracovní místo ( Technik skladu údržby ( 25 – 29 tis.) Hustopeče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
· Zabezpečuje dostupnost položek skladu náhradních dílů
· Poptává a objednává materiál/náhradní díly pro technický úsek
· Pomáhá ve stanovený čas s fyzickým příjmem a výdejem položek ze skladu
· Podílí se na optimalizaci výše skladových zásob
· Vyhledává na internetu specifické materiály či náhradní díly
· Spolupracuje s plánovačem na zavedení standardů závodu v oblasti skladových zásob
· Spolupracuje s kolegy a dodavateli, aktivně vyhledává možnosti úspor při nákupu zboží
· Připravuje podklady a podílí se na pravidelných inventurách skladu ND
· Dodržuje platné právní a interní předpisy závodu v oblasti hygieny, sanitace, správné výrobní praxe a bezpečného výrobku, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí

Požadavky:
· SOŠ/SOU technického zaměření (strojní nebo elektro)
· Zkušeností s prací v technické oblasti obdobného zaměření (nákup, technický sklad)
· PC dovednosti: MS Office, Internet, SAP výhodou
· Řidičský průkaz sk.B-aktivní řidič
· Flexibilita a aktivní přístup
· AJ – slovem i písmem ( emaily, občas telefony)
Benefity:
· 25 dni dovolene
· sick days
· stravenky
· penzijni pripojisteni
· dojizdeci prispevek
· kvartalni bonus dle vyrobnich vysledku
· firemni produkty
· prispevek na jazykove vzdelavani