PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

Pracovní místo ( PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou projekční a inženýrskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Požadujeme:
- VŠ vzdělání stavebního směru podmínkou
- min. 2 roky praxe v projekci, lze i šikovný absolvent
- znalost práce s ArchiCAD
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- znalost práce na PC – MS Office
- komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, pečlivost a kreativita
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- vedení a řízení projektů
- samostatná tvorba projektové dokumentace
- zajištění a příprava podkladů pro profese
- koordinace stavební a profesní části projektu
- cesty po celé ČR i občas do zahraničí

Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
- dobré platové ohodnocení
- možnost seberealizace a profesního růstu
- moderní í pracovní prostředí
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html