Operátor - technik

Pracovní místo ( Operátor - technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící
v Královéhradeckém kraji, hledáme vhodné technicky zdatného a zvídavého
pracovníka se snahou se stále učit, a to na pozici OPERÁTOR - TECHNIK. Požadujeme: Zkušenosti
v obrábění kovů na planetových, rovinných, hrotových, bezhrotých bruskách
a bruskách pro vnitřní broušení

Praxe ve výrobní společnosti Znalost
čtení výkresů Práce
na PC (Excel, Word, Corel, AutoCAD) Pečlivost,
svědomitost a loajalita Ochota
učit se ŘP
sk. B

Zkušenosti s hydraulickými a mechanickými lisy výhodou

Zkušenosti se zaváděním metod průmyslového inženýrství výhodou

Zkušenosti s cenovými kalkulacemi výhodou

AJ – komunikativní znalost výhodou Náplň práce: Práce
ve výrobě na technicky náročných výrobcích

Zhotovování prototypů

Optimalizace výrobních procesů a technologií

Kooperace s dodavateli náhradních dílů a nástrojů

Asistence Manažerovi techniky Nabízíme: Rychlý profesní růst Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

Pracoviště v Hradci Králové

5 týdnů dovolené

Platové ohodnocení odpovídající postavení a dovednostem Další benefity (stravenky, bonus po
zapracování) Nástup ihned V případě
zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , tel. +420 602 789 870. Pokud
se Vám neozveme do 2 týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči. Těšíme
se na spolupráci! Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a
zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování
zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních úd