Procesní inženýr

Pracovní místo ( Procesní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici PROCESNÍ INŽENÝR

Požadavky:

Vyšší stupeň vzdělání ve strojním inženýrství vztahujícím se k oboru
Nezbytná základní znalost práce na PC (MS Office)
Základní znalost anglického nebo německého jazyka
Znalosti Six Sigma, Green Belt nebo Black Belt výhodou
Praxe min. 4 roky v automobilovém průmyslu výhodou
Základní znalost programování, programování NC, S5 výhodou

Náplň práce:

Strojní a nástrojařské specifikace, nákup a uvedení do provozu
Vývoj procesů a kontinuální zlepšování užitím nástrojů a technik jako Kaizen a Six Sigma
Údržba strojů a nástrojů v odpovídajícím standardu zajišťujícím soulad s právními předpisy
Spolupráce s kvalitou pro zřízení a zlepšování procesní způsobilosti
Udržování účinného systému HSE, který splňuje požadavky ISO14001 a ISO18001

Nabízíme:

Perspektivní práci ve firmě se zahraniční účastí
Práci v mladém kolektivu
Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
Možnost odborného i platového růstu
Firemní benefity

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , tel. +420 602 789 870.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job