Pracovník kvality - SQA

Pracovní místo ( Pracovník kvality - SQA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici PRACOVNÍK KVALITY - SQA

Požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání elektrotechnického či strojního směru
- Praxe na obdobné pozici podmínkou
- Znalost používání nástrojů jakosti
- Výhodou jsou zkušenosti z automotive
- Znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni (jednání v zahraničí)
- Samostatnost, spolehlivost, přesnost, flexibilita
- Nástup ihned

Náplň práce:

- Spolupráce při uvolňování nových materiálů
- Koordinace řešení reklamací s dodavateli
- Zodpovědnost za vyúčtování nákladů z reklamací
- Monitoring trendů kvality dodávaných produktů
- Hodnocení dodavatelů
- Spolupráce při projektech zlepšování jakosti
- Vývoj QM systému a implementace QS postupů

Nabízíme :

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Motivační platové ohodnocení
- Řadu firemních benefitů
- Příjemné pracovní prostředí
- Nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , tel. +420 602 789 870.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html
By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html