FINANCIAL CONTROLLER | Možnost home office

Pracovní místo ( FINANCIAL CONTROLLER | Možnost home office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Miluješ čísla a zvládneš z nich vyčíst ledacos, ale hlavně finanční zdraví podniku? Dokážeš analyzovat, hlídat výdaje a rozpočet?
Hledáme zkušeného finančního kontrolora do prosperující společnosti na Jihovýchodě Moravy! Máš komplexní zkušenosti ve finančním controllingu a angličtina ti nedělá problém? Nebojíš se převzít odpovědnost? Nabízíme možnost práce z domu až 3 dny v týdnu a nadstandardní mzdové ohodnocení!
Pozice je přímo podřízená finančnímu řediteli.

- Samostatný fin. reporting, budgeting, forecasting a tvorba obchodních analýz
- Interní audit a zajištění průběhu externího auditu
- Příprava měsíčních reportů pro zahraniční vedení
- Příprava ročních budgetů a hodnocení rizik
- Návrhy ke zlepšení fin. výkonnosti podniku