OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | KÁVOVÝ FAJNŠMEKR | služební AUTO!!!

Pracovní náplň

Milovníku kávy pozor!

Pokud máš rád kávu, máš vnitřní drive, vidíš se při práci s lidmi, sám si dokážeš zorganizovat čas, nezalekneš se práce na cestách a ani nablýskaných mašin, čti dál... Máme pro tebe totiž prácičku!

Chceme tě za našeho OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE!

Tvůj pracovní den bude vypadat takto:

- Zorganizuješ si svůj den a bude jen na tobě, kolik z něho vytěžíš.
- Komunikovat budeš se stávajícími, ale i novými klienty, které získáš.
- Tvojí ctí a zodpovědností bude klientova spokojenost a zajištění potřebného servisu (rady, podpora, návrhy řešení, cenové nabídky, prodej apod.)
- Budeš se pohybovat v prostředí kaváren, restaurací, hotelů a office center.
- Klienta budeš informovat o aktuálních marketingových akcích, slevách a trendech.
- Instalovat technologie.
- Budeš drandit služebním auťákem mezi Olomouckým a Jihomoravským regionem.

Požadujeme

Jak si tě představujeme:
- obchodování je pro tebe radost
- věříš si a nechybí ti vnitřní motivace a zápal
- jsi dynamická osobnost a zručný plánovač
- máš zkušenosti s obchodem
- oblast gastra ti není cizí
- jsi ochotný/á cestovat v rámci regionu
- technické věci pro tebe nejsou pruda

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout:
- služební auťák a telefon - pozor, i k soukromým účelům!
- cafeterii - až 10 000Kč/rok
- 5 týdnů dovolené
- sick days (celkem 3)
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecké slevy na naše produkty
- stravenky
- zajímavé platové ohodnocení
- smlouvu na dobu neurčitou!

Detaily nabídky OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | KÁVOVÝ FAJNŠMEKR | služební AUTO!!!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát