SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2

Pracovní místo ( SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, Kocourek Michal Mgr., tel.: 737 249 364, e-mail: M.KOCOUREK@BEXIMPALETTEN.CZ. Pracovní doba: Po-Pá: ranní: 6:00-14:15 hod. a odpolední: 14:00-22:15 hod. Pracoviště: Smržická 871, 798 41 Kostelec na Hané.
Požadujeme: základní svářečský kurz, platný svářečský průkaz, zkušenosti se svařováním podmínkou, znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce: ruční svařování výrobků, vizuální kontrola, práce s úhlovou bruskou, v případě potřeby obsluha svařovacího robota.
Nabízíme: práce na HPP, 4 týdny dovolené, přátelský kolektiv, náborový příspěvek, externí praní firemního pracovního oblečení.