ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. NECHODIT PŘÍMO NA PRACOVIŠTĚ. Životopisy zasílejte na email: kristyna.bartonova@alper.cz, tel. 727 961 073 (volat v době 8:00-15:00 hod.). Pracoviště: Vrahovická č.p. 4530, Prostějov
Požadujeme: zkušenost na obdobné pozici, SŠ vzdělání- elektrotechnické, orientace v elektro dokumentaci, platný průkaz - vyhláška č. 50/78 Sb. § 6, samostatné jednání, snaha učit se novým věcem, schopnost řešení elektro závad, spolehlivost, flexibilitu, ochotu pracovat na směny.
Náplň práce: správa a údržba strojů a zařízení, provádění oprav a úprav strojů a zařízení, pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, možnost parkování přímo u společnosti, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na dítě do 18 let, příspěvek na aktivity ve volném čase ve formě Flexipassů, po 1 roce zaměstnání v naši společnosti, 5 dnů dovolené navíc, firemní akce. V uvedené mzdě je obsažen adaptační příplatek a případná práce přesčas.