Vrátní

Pracovní místo ( Vrátní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracovní místo je vyhrazeno pouze pro OZP.
Místo výkonu práce: U Prioru č.p. 884/4, 161 00 Praha 614 Kontakt: Marcela Soumarová, tel.: 477 070 025, e-mail: marcela.soumarova@oko69.cz (do 14 dní zpětný kontakt) prosíme kontakt ve dnech Po až Pá od 8:00 - 14:00.

Pracovní náplň: - Ostraha objektů - Kontrola pohybu osob a vozidel - Pochůzková činnost - Zápisy do evidenčních knih - Směnný provoz - Pouze pro OZP (práce i pro DPP pro zdravé osoby)

Nabízíme: - Zázemí stabilní společnosti rozšířené po celé ČR - Nabízíme náborový příspěvek 10.000,-Kč (5.000,-Kč po odpracování zkušební doby a 5.000,-Kč po odpracování půl roku). Zajímavé mzdové ohodnocení - Možnost získání certifikátu Strážný 68-008-E - Možnost smlouvy na pracovní poměr - Možnost sjednání kratšího pracovního úvazku Požadujeme výpis z rejstříku trestů.