POMOCNÝ AUTOMECHANIK OS. AUTOMOBILŮ

Pracovní místo ( POMOCNÝ AUTOMECHANIK OS. AUTOMOBILŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Na Fabiánce č.p. 36/2, Březiněves, 182 00 Praha 82
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Farmanyuk Vadym, tel.: 777 626 257 (po-pá - 10-15h), e-mail: dafity@post.cz; info@dafity.cz

Přijmeme do zavedeného autoservisu na Praze 8 pomocného automechanika.

Nástupní plat 16.280,- Kč za osmihodinovou pracovní dobu + odměny dle odvedené práce.

Možnost zajištění ubytování v Praze.

Požadujeme samostatnost, spolehlivost a chuť do práce. Praxe v oboru výhodou.

Napln práce: automechanické opravy, servisní prohlídky, diagnostika závad, drobné autoelektrikářské práce, výměna pneumatik.