ELEKTRONIK/SERVISNÍ TECHNIK ve stabilní firmě | až 57 000 Kč

Pracovní místo ( ELEKTRONIK/SERVISNÍ TECHNIK ve stabilní firmě | až 57 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do čisté a klimatizované výroby hledáme kandidáty na pozici ELEKTRONIK / SERVISNÍ TECHNIK. Pokud jste absolventem elektro oboru a nebo máte v tomto odvětví zkušenosti, pošlete nám svůj životopis!

Jaká bude Vaše náplň práce?
* Zajišťovat servis elektronických systémů a zařízení
* Evidence servisních zásahů, zadávání do PC systému
* Provádět montáž a údržbu automatizačních systémů
* Spolupracovat s programátory při řešení chyb na zařízeních
* Aktivní účast na projektech oddělení provozní údržby
* Tvorba technické dokumentace a aktivní účast na plánování preventivní údržby

Třísměnný provoz od pondělí do pátku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) + občasná pohotovost.

Odměna: fix 40 000 – 50 000 Kč dle zkušeností + směnové příplatky až 4 200 Kč za 3 směnný provoz + výkonnostní bonus.

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice