ADMINISTRATIVA v LETECTVÍ - až 40 000 Kč, i pro absolventy :)

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVA v LETECTVÍ - až 40 000 Kč, i pro absolventy :) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dokončil/a jste právě SŠ a nevíte, kde zúročit maturitu? A nebo již nějakou tu zkušenost máte a rád byste získal/a zkušenost v novém oboru?
Pojďte se ucházet o práci v mezinárodní společnosti a podílejte se tak na tom, že zásilka z druhého konce světa dorazí do ČR :)

Co se na oddělení letectví dělá?
- zadávají se data do PC / interního systému
- zpracovávají se zásilky z celého světa
- komunikuje se se zákazníky (i anglicky)
- dělají se cenové nabídky
- administrava, fakturace

Jedná se o práci HPP, případně se lze domluvit i na zkráceném úvazku 6 hodin/týden.

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Nástup: co nejdříve, zásilky bez Vás neodletí :)
Lokalita: Tuchoměřice u letiště V. Havla - svozy zajištěny