PRODEJNÍ ASISTENT/KA - Praha 1, až 37 000 Kč/měs.

Pracovní náplň

Máte rádi luxusní produkty? Ovládáte angličtinu a Váš zákaznický servis je na excelentní úrovni? Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáta na pozici PRODEJNÍ ASISTENT/KA.

Náplň práce:
- zákaznický servis a poskytování služeb zákazníkům
- udržování dobrých vztahů s novými i stávajícími klienty
- práce na pokladně
- asistence vedoucímu prodejny
- organizace chodu prodejny

Lokalita: Praha 1
Mzda: Fixní část 27 000 Kč/měs. + bonusy z prodeje (cca 10 000 Kč/měs.)
Nástup: dohodou

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání
- praxe v prodeji ideálně v oblasti šperků, hodinek, elektroniky, či luxusní módy
- vynikající prodejní dovednosti - aktivní prodej, profesionální a osobní přístup k zákazníkům
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, ruština výhodou
- zkušenost s prací s programem Pohoda výhodou
- komunikativní typ se silnou orientací na zákazníka
- spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

- zázemí silné společnosti
- pravidelné bonusy dle obratů z prodeje
- prostředí luxusní prodejny
- lokalita v centru Prahy