SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU, 35 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zájem v rámci pracovní náplně komunikovat se zákazníkem, ale zároveň prokládat práci administrativou? Chcete být součástí týmu v dynamickém pracovním prostředí? Práce s daty a Excel Vám nejsou cizí? Láká Vás prostředí mezinárodní farmaceutické společnosti?

Potom hledáme právě Vás na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU!

Jaká je náplň práce?
* komunikace se zákazníky po telefonu
* sběr a kontrola dat od distributorů
* práce s interním systémem - zadávání dat, reporting
* příjem a zadávání objednávek do interního systému, komunikace se skladem, vystavování daňových dokladů
* práce v Excelu

Lokalita: Praha 6 - Evropská
Nástup: ihned
Mzda: 35 000 Kč/ měsíc

Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti.

Požadujeme

* alespoň středoškolské vzdělání s maturitou
* zkušenost v oblasti zákaznického servisu výhodou
* znalost práce na počítači - především Excel podmínkou
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* plně hrazené stravenky
* pravidelné roční bonusy
* systém cafeterie 10000 bodů na rok
* příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění
* 3 dny sick day