SEŘIZOVAČ - Sadská, až 30 000 Kč/měs.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a bydlíte v lokalitě SADSKÁ?
Nebo jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi?
Potom máme práci právě pro Vás!

Na pozici SEŘIZOVAČ strojů hledáme vhodné kandidáty do výrobní společnosti.

Náplň práce:
* nastavování a seřizování poloautomatických strojů
* spolupráce s oddělením kontroly kvality
* práce s výrobní dokumentací
* práce ve výrobě
* třísměnný popř. nepřetržitý provoz (od pondělí do pátku)

Lokalita: Sadská
Nástup: IHNED

Smlouva na dobu určitou, s možností prodloužení na neurčito.

Požadujeme

* vyučení v technickém oboru
* praxe se seřizováním strojů velkou výhodou
* ochota pracovat na třísměnném popř. nepřetržitém provozu.
* spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

* Variabilní složka mzdy za včasnou docházku
* Bonusy ze zisku společnosti na měsíční či kvartální bázi
* Možnost získání smlouvy na dobu neurčitou po zkušební době
* Proplácení přesčasů a víkendů ve výši 50%