STORE MANAGER pro francouzskou značku, 45 000 Kč, Praha 1

Pracovní místo ( STORE MANAGER pro francouzskou značku, 45 000 Kč, Praha 1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s vedením lidí? Chtěl/a byste se pohybovat v oblasti sportovní elegantní módy? Hledáte si práci v centru Prahy? Hovoříte anglicky?

Tak nám pošlete svůj životopis!

Vaší náplní práce na pozici STORE MANAGERA bude:

* Odpovědnost za prodejnu
* Realizace prodejních cílů
* Poradenství zákazníkům
* Visual merchendising
* Výběr, vedení, hodnocení a motivování zaměstnanců (8 lidí)
* Reporty, statistiky prodeje, práce v interních PC systémech
* Plánování směn
* Komunikace s ostatními 4 pobočkami

Nástup: ihned
Mzda: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita: Praha 1 - centrum