ODBORNÝ SKLADNÍK

Pracovní místo ( ODBORNÝ SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího kolegu. Pokud se nebojíš pořádné práce a umíš zabrat, když je potřeba, tak tě rádi přivítáme mezi nás. Jednokolový osobní pohovor bude probíhat přímo v centrálním skladu v Čimelicích.
Náplň práce:
- Každodenní manipulace s břemeny 15 až 20 kg
(dlažba, koupelnová keramika, kuchyňské skříňky)
- Balení a výdej zboží, práce se čtečkou
- Vykládky a nakládky kamionů
- Úklid skladu
Požadujeme:
- Týmového ducha a ukončené vzdělání
- Vysoké pracovní nasazení a dochvilnost
- Vstřícnost a příjemné vystupování
- Spolehlivost a ochotu dodělat rozdělanou práci
- Znalosti v oboru vítány
- Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- Garantovaná nástupní mzda po dobu zaškolení 24 000,- Kč
- Po zapracování průměr ve skladu 35 000,- Kč
- Ohodnocení závislé na dosaženém osobním výkonu - (základní mzda + výkonnostní složka)
- Práce ve 2 směnném provozu
- Zázemí české rodinné a prosperující firmy
- Úvodní zaškolení a pomocnou ruku od kolegů
- Systém zaměstnaneckých výhod, včetně příspěvku na stravné
- 5 týdnů dovolené
- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU dle vzdálenosti - 400 až 1 200,- Kč
- Nástup možný ihned
Pokud máš o nabízenou pozici zájem, pošli nám životopis spolu s motivačním dopisem na adresu personalistika@siko.cz a do předmětu zprávy, prosím napiš: "Odborný skladník Čimelice", abychom poznali, na jakou pozici a pobočku se nám hlásíš!
Do motivačního dopisu prosím připoj souhlas se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000Sb.
Pokud tvá reakce nebude obsahovat životopis a motivační dopis, nebudeme moci zpátky reagovat.
PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI