INŽENÝR/KA VÝVOJOVÉ ZKUŠEBNY VENTILÁTORŮ

Pracovní místo ( INŽENÝR/KA VÝVOJOVÉ ZKUŠEBNY VENTILÁTORŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- spolupráce na vývoji průmyslových ventilátorů
- příprava modelů ventilátorů pro aero-akustická měření
- spolupráce při aero-akustických měřeních . příprava podkladů pro technickou dokumentaci - spolupráce s obchodním úsekem a technickou konstrukcí
Pracovní doba dle dohody.
Požadujeme:
- VŠ technického směru
- znalost 2D/3D konstrukce
- zodpovědnost, samostatnost, technický zájem
- znalost anglického jazyka
- vhodné i pro absolventy
Výhodou:
- zkušenosti/zájem o mechaniku tekutin/akustiku
- zkušenosti/zájem o numerické simulace
Nabízíme:
- zázemí stabilní a renomované společnosti
- motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dojíždění
- benefitní program
- jazykové kurzy
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- až pět dnů v měsíci práce z domova
Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková tel. : 382 55 2705, hana.klukackova@zvvz.cz, zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.