Elektrikář

  • Jiřice

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: technická údržba včetně elektromechanických oprav, denní údržba, dodržování plánu preventivní údržby, preventivní prohlídky strojů, odstraňování zjištěných závad, evidence provedených prohlídek, oprav a výměn ND v údržbové databázi.

Požadujeme: SŠ, SOU vzdělání v oboru elektro, kvalifikace pro práci s elektrickými zařízeními dle vyhlášky č. 50/ 1978 Sb., znalost mechaniky, technické povědomí, manuální zručnost, flexibilita, samostatmost, týmovost, pečlivost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B, průkaz VZV a další zkoušky možné získat s naší podporou.

Nabízíme: čisté pracovní prostředí, odpovídající zaškolení, pravidelné školení, stravenky, placené volno navíc, firemní akce, mzda dohodou - dle zkušeností a praxe včetně bonusu za výkon.