ELEKTRONIK

Pracovní náplň

- kontrola a úprava programů PLC
- diagnostika a programování robotických systémů (Beckhoff, Siemens)
identifikací závad strojů, zařízení a přístrojů s použitím diagnostických měřících přístrojů
- možností optimalizace výrobních a strojních zařízení

Požadujeme

- výhodou znalost PLC řídících systémů, Beckhoff, Siemens, Eaton a robotických zařízení Motoman
- platná vyhláška 50 Sb. min. § 5
- praxe v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů je výhoda
- yučení v oboru elektro nebo SŠ vzdělání, obor automatizace výhodou

Nabízíme

kariérový rozvoj v nově vznikajícím vývojovém centru
stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti
nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda
dodatková dovolená
flexibilní pracovní doba
možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
nadstandardní benefity

Detaily nabídky ELEKTRONIK

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát