Ostraha obchodních domů - mobilní výjezdová skupina (Moravskoslezský kraj)

Pracovní místo ( Ostraha obchodních domů - mobilní výjezdová skupina (Moravskoslezský kraj) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

1. kontakt telefonicky na č. 731 988 699 od pondělí do pátku a to od 8:00 do 16:00 hodin, e-mailem: nabor.centrum@bohemiamarten.cz

Náplň práce:
zajištění ostrahy maloobchodních prodejen po celé ČR (vždy v rámci kraje)
dodržování interních manuálu a instrukcí
spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
komunikace s klienty a policii

Požadujeme:
věk min. 21 let
bezúhonnost
fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu
schopnost jak samostatné tak týmové práce
řidičský průkaz skupiny B
praxe v oblasti CCTV
počítačová gramotnost
praxe v oblasti ostrahy obchodních domů je podmínka
práci v civilu i uniformě

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti
nadstandardní mzda a výkonnostní odměny
bohatý sociální program společnosti
firemní vozidlo, notebook, mobilní telefon