C#.NET Developer

Pracovní místo ( C#.NET Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

25120 Vývojáři softwaru
ZamK
Pracoviště: Obvodová 1011/18, Vratimov
Kontakt osobně 9-14 hod. na adrese pracoviště, e-mailem, telefonicky 9-14 hod. 597 829 990.

Požadavky na kandidáty:
- Minimálně dvouletá praxe s vývojem v C#
- Znalosť s .NET frameworkom (3.0 a výš)
- Silné pochopení objektově orientovaného programování
- Obeznámenost se Standard Desing Patterns
- Obeznámenost s Microsoft SQL Serverem (nebo zkušenost s jakoukoli jinou relační databází)
- Základní pochopení CLR (Common Language Runtime)
- Zkušenost s platformami pro automatizované testování a unit tests
- Pochopení code versioning tools (SVN, Git)
- Schopnost práce v teamu
- Český a anglický jazyk (psanou i mluvenou formou)

Zkušenost s prostředím webových aplikací je výhodou.
Nabízíme: projekty pro velké společnosti, kariérní růst, zajímavé platové ohodnocení.