Technik autoservisu

Pracovní místo ( Technik autoservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ostrava-Hrabová

1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete svůj životopis.

Společnost AUTOBOND GROUP a.s., která je autorizovaným dealerem značky Toyota, hledá pro rozšíření svého týmu vhodného uchazeče na pozici Technik servisu - přijímací.

Co vás čeká:
Stanete se součástí profesionálního týmu v servisních službách, kde Vaší rolí bude:
- příjem / výdej vozidel na servis
- kalkulace cen oprav
- každodenní komunikace se zákazníky
- komunikace s kolegy napříč společností

Nabízíme:
Zázemí silné, prosperující společnosti.
Práce s nejnovějšími technologiemi v automotive s odpovídajícím zaškolením.
Firemní benefity jako příspěvek na stravování, levný firemní tarif na volání, firemní akce,
slevu na firemní služby.
Odpovídající motivující mzdové ohodnocení.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (dopravní, strojní), případně vyučen automechanik
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- znalost PC
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, důslednost, schopnost se rychle učit a vstřebávat nové informace
- reference z předchozího zaměstnání výhodou

Výhodou bude, pokud budete umět
- praxe v příjmu oprav u značkového servisu
- praxe v oboru automotive
- vyučený automechanik
- kladný vztah k automobilům