PŘEDÁK

Pracovní místo ( PŘEDÁK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chybí vám v práci obědy a káva zdarma? Rádi byste dotovanou dopravu? Více času na rodinu s 25 dny dovolené + finanční příspěvky na ni? Čisté a moderní prostředí.

Hledáme fachmana, všestranného člověka, který má zkušenosti s prací ve výrobě a nezalekne se každého problému.
Nabízíme možnost pracovní pozice ve výrobní firmě poblíž Slušovic na pozici PŘEDÁKA VÝROBY. Jedná se o práci na 2-3 směny (2 mimo sezónu, 3 v sezóně).

Náplň práce:
- ve spolupráci s mistrem organizuje a řídí práci ve výrobě (ČISTÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ)
- má na starosti kontrolu a obsluhu řídících panelů a zařízení (v rámci dané práce)
- zastupuje mistra v případě nepřítomnosti