Zdravotní sestra (specializace v oboru psychiatrie)

Pracovní místo ( Zdravotní sestra (specializace v oboru psychiatrie) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. V případě Vašeho zájmu zasílejte na e-mail kralova@domovslunovrat.cz životopis s motivačním dopisem, ne telefonicky. V případě našeho zájmu, Vás budeme sami kontaktovat.

Informace:
Uvolněná pracovní pozice v domově se zvláštním režimem.
Platové zařazení: 10 pl. třída (výše se odvíjí od odpracovaných let dle stupnice platových tarifů pro zdravotní sestry) + osobní příplatek po uplynutí zkušební doby (3 měsíce).
Pracovní poměr na dobu neurčitou se uzavírá nejdříve po roce zaměstnání. Je možno také uzavřít Dohodu o provedení práce či Dohodu o pracovní činnosti.

Požadavky:
- min. ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou platné rozhodnutí k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra dle zák. č. 96/2004 Sb.
- specializace v oboru psychiatrie
- psychoterapeutický výcvik výhodou
- dobré komunikační schopnosti
- znalost problematiky a zkušenosti práce s cílovou skupinou
- základní znalost práce na PC
- loajalita k organizaci, odpovědnost, flexibilnost

Zaměstnanecké výhody: FKSP - 7 500 Kč ročně, podnikové stravování, zvláštní prémie

Nástup možný ihned.