PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/-KA - DIVIZE SLUŽBY A NÁKUP

  • Opava

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/-KA - DIVIZE SLUŽBY A NÁKUP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Lenka Tůmová, personalista, tel.: +420 553 872 173, mob. tel.: +420 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz
POŽADUJEME:
- SOU - vyučen v oboru elektrikář
- Samostatnost, spolehlivost
NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy
NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí opravy strojů a zařízení
- Provádí preventivní prohlídky strojů a zařízení
- Provádí přemístění strojů, ustavení a uvedení do provozu
- Provádí specifikaci náhradních dílů pro opravy
- Provádí opravy pálicích strojů
- Provádí opravy NC a CNC strojů
- Provádí opravy a seřízení regulátorů
- Provádí opravy zakladačů
- Provádí instalace a opravy osvětlení budov