TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE s AJ

Pracovní náplň

Vyznáš se v technické dokumentaci a umíš pracovat s AutoCADem či Inventorem? Baví Tě pracovat na zakázkové výrobě atypických technických řešení? Rád se pobavíš se zákazníkem o jeho technické představě a předáš informace dál do firmy? Pokud je pro Tebe komunikace v AJ OK, určitě se nám ozvi! Máme zde pozici:

Co Tě čeká:

* zpracování a specifikace atypických zakázek
* tvorba výkresů a kusovníků
* správa dokumentace atypických výrobků
* technická podpora pro výrobu, prodej, servis, nákup a pro zákazníky
* aktivní komunikace se zákazníky a kolegy v AJ
* spolupráce s oddělením vývoje při zavádění nových projektů

Požadujeme

* min. SŠ technického směru
* aktivní znalost angličtiny
* uživatelská znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD, Inventor
* min. 2 roky praxe v oblasti technického prodeje
* zkušenost s vypracováním technické dokumentace v CAD
* orientace v zakázkové výrobě velkou výrobou
* zkušenost v jednání se zákazníky

Nabízíme

* 13. plat
* bonusy
* vánoční odměna
* příspěvek na dovolenou
* 25 dnů dovolené
* klouzavá pracovní doba
* dotované stravování