Asistent/asistentka prodeje nových vozů

Pracovní místo ( Asistent/asistentka prodeje nových vozů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Bystrovany č.p. 201. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Popis pozice:
- administrativní podpora prodejců a prodejního týmu
- organizace prodeje na showroomu
- prezentace nových vozů, příprava a předání prodaných vozů zákazníkům
- přebírání a naskladňování nových vozidel, poskytování informací v rámci zákaznického servisu
- příprava prodejních akcí jejich realizace
- sestavování nabídky nových vozidel a prodej finančních produktů a služeb
- denní kontakt se zákazníkem - osobní, telefonní, e-mail
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání
- zájem o osobní rozvoj a výkonovou orientaci
- velmi dobré organizační schopnosti, time - management
- spolehlivou a samostatnou osobnost se schopností týmové spolupráce
- dobré komunikační schopnosti a jednání orientované na zákazníka
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Nabízíme:
- podporu od kolektivu v rámci zaškolení
- přátelské a příjemné pracovní prostředí
- zázemí stabilní rodinné firmy
- benefity