Specialisté obchodního oddělení

Pracovní místo ( Specialisté obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Z: 11.9.2019 a: 1.10.2020, místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu, cizince.
Osobní kontakt na adrese - Budovatelská 1178/35, 743 01 Bílovec, každý čtvrtek od 14:00 do 15:00 hodin.
Požadujeme: Ukrajinský/ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího, znalost nabízených farmaceutických produktů na ukrajinském/ruském trhu. Znalost mentality ukrajinského /ruského trhu.
Nabízíme: Jedinečnou možnost participovat na novém projektu, práci na mezinárodních projektech, moderní pracovní prostředí a vybavení, využití anglického jazyka, multikulturní pracovní prostředí, perspektivní a dlouhodobou spolupráci, možnost osobního i profesního růstu
Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, , firemní doprava z Ostravy zajištěna.
Kontakt: Mgr. Jana Minarčíková, telefonický kontakt: 556 778 411, e-mailem: jana.minarcikova@imcopharma.com