Všeobecné sestry/ praktické sestry

Pracovní místo ( Všeobecné sestry/ praktické sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 29.4.2019 a: 13.10.2020 Zájem o občany z jiného státu EU.
Společnost Laboratoře AGEL a.s. přijme všeobecnou/ praktickou sestru na pracoviště v Novém Jičíně.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
- spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
- zázemí stabilní dynamické společnosti
- moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv
- jednosměnný provoz
Benefity:
- 5 týdnů dovolené + 3 dny pracovního volna
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění
- odměny při životních jubileích,
- příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu,
- Multisport karta
Kontakt: písemně na e-mail: kariera@agellab.cz