Realitní makléři

Pracovní místo ( Realitní makléři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 26.03.2019 a: 23.6.2020 Pracovní poměr na dobu určitou.
Práce je vhodná pro absolventy středních škol.
Požadujeme: Ukončené SŠ vzdělání. Pracovitost. Spolehlivost. Smysl pro obchod. Komunikativnost. Příjemné vystupování. Chuť se vzdělávat. Praxi na trhu s realitami či v obchodním trhu.
Popis pracovní náplně: Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí. Komunikace s klienty. Prodej, pronájem nemovitostí. Tvorba odborných posudků. Administrativní práce
Nabízíme: Kariérní růst. Vzdělání v oboru. Zázemí v rychle se rozvíjející společnosti. Práce v příjemném kolektivu. Finanční ohodnocení v rámci uskutečněných zakázek, příspěvky.
Kontakt: Ing. Zuzana Pončíková, e-mailem: zuzana@lxmreality.cz