STROJNÍK VM - 15 000- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK (jednorázově)

Pracovní náplň

Chybí vám v práci 13.plat? Příspěvek na dopravu 1 900Kč/měs. Výdělky od 23 000kč/měs? PRAVIDELNÉ měsíční prémie?
Příspěvek na kafe žádný, natož na kino či do lékárny… máme pro Vás něco mnohem lepšího.

Do VALMEZU hledáme kandidáty, kteří by svedli obsluhu strojních zařízení na tisk skel. Jedná se o práci na 3 směny.

Nastavení a obsluha strojů na potisk skel – sitotisk, zadávání dat do PC, kontrola.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000Kč je samozřejmostí.

Požadujeme

- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
- znalost práce na PC
- spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme

- budete mít 25 dní dovolené a k tomu ještě 13.plat
- na bonusech a prémiích získáte 1 500 až 2 500/měs
- pomůžeme vám najít ubytování a přispějeme až 2 000/měs nebo až 1 900/měs na dojíždění do práce
- po zkušební době je pro vás připraven benefitní program Cafeterie (možnost uplatit v lékárně, fitcentra, nákup dovolené)