PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( PLC PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mate zkušenosti s programováním PLC? Chcete pracovat na programování průmyslových automatů s technologiemi od Siemens? Pošlete nám svůj životopis.

Náplní vaší práce bude:

- Zajišťovat technickou podporu pro elektro údržbu s cílem minimalizovat poruchovost strojního zařízení.
- Vyhledávání a odstraňování poruch výrobních strojů a zařízení.
- Programování průmyslových PC a PLC aplikací.
- Parametrizace stejnosměrných a střídavých pohonů.
- Programování HMI vizualizací.
- Upgrade SW i HW u existujících aplikací.
- Práce v programátorském týmu.

Místo výkonu práce: Otrokovice