AUTOMECHANIK/-IČKA - MOTOSERVIS, AUTOSERVIS

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/-IČKA - MOTOSERVIS, AUTOSERVIS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- zodpovědný a aktivní přístup
- spolehlivost, chuť pracovat
- vyučení ani praxe v oboru není podmínkou, ale je výhodou
- vhodné i pro absolventy
NABÍZÍME:
- zajímavé zaměstnání v oboru
- možnost osobního rozvoje
- osobní ohodnocení podle dosažených výsledků
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, naturální výhody
HLÁSIT SE: Kubíček Jan, tel.: 735037313, volat od 9:00 do 17:00 hod., e-mail: info@autolitvinov.cz - zasílat životopisy, osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese S. K. Neumanna 2170, Litvínov.