Servisní inženýr pro Evropu

Pracovní náplň

Obsazujeme velmi specifickou pozici v oblasti strojírenství a hledáme vhodné kandidáty. Nabízíme příležitost, která se jen tak někomu nenaskytne, tak čtěte dál, protože to můžete být právě Vy. Nejlepší je, že nehledáme profíky, protože profíky z Vás uděláme my a to máte zaručené!

Máte absolvované technické vzdělání - obor elektro nebo strojírenství?

Jste tělem i duší dobrodruh a chcete mít možnost v rámci práce cestovat?

Domluvíte se anglicky a chcete se zbavit strachu angličtinu pravidelně používat?

Odpověděli jste si 3X ano? Pak nepotřebujeme nic víc. Jen motivaci do toho jít naplno.

Pokud jste čerstvý absolvent a troufnete si na tuhle výzvu, určitě se s Vámi rádi potkáme.

A abychom si to všechno shrnuli:

--> Hledáme servisního inženýra
-->Čeká Vás několikatýdenní zaškolení v UK s naším specifickým strojírenským produktem
--> Spoustu se toho naučíte
--> Spoustu se toho u nás nacestujete, ale vše Vám mile rádi vykompenzujeme nadprůměrnou mzdou - výletovat budete v rámci Evropy
--> Zaručujeme Vám zvýšenou kvalifikaci

Zaujali jsme Vás a chcete se dozvědět víc? Co přesně takový servisní inženýr bude dělat?

Přihlaste se a probereme to:)

Požadujeme

- technické vzdělání
- komunikativní angličtina - ochota se dál vzdělávat
- ochota cestovat pro Evropě - pravidelně po-pá podle požadavků zákazníka
- odolnost vůči stresu
- ambice se učit a vzdělávat

Nabízíme

- nadprůměrné ohodnocení
- profesní vzdělávání
- jazykové kurzy zdarma
- možnost cestování
- závodní stravování (zaměstnanecký podíl 29 Kč)
- příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měs (po zkušební době)
- 21% platu bonus na Vánoce/dovolenou
- týden dovolené navíc