PLC PROGRAMÁTOR| MOŽNOST PRÁCE V ZAHRANIČÍ

Pracovní náplň

Máti praxi v oblasti PLC programování? Hledáte příležitost být součástí nových projektů se zaměřím na automatizaci a robotizaci výroby/podniků?

Nabízím aktuálně možnost 2 pozic PLC PROGRAMÁTORA!
Pozice pro ČR
Pozice nabízející možnost cestování (primárně Německo)

Na pozici PLC PROGRAMÁTOR budete mít na starosti:

- Servisní činnost v oblasti procesní automatizace v energetickém průmyslu
- Zkoušky ve výrobních závodech v ČR nebo Německu
- Oživování poskytnuté technologie u zákazníků
- Programování řídících systémů, následné úpravy dle požadavků zákazníka

Požadujeme

- Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro
- Vyhláška 50
- Týmového ducha - práce v minimálně dvoučlenném týmu
- Celková manuální zručnost
- Orientace v technické dokumentaci
- U pozice s výjezdy do Německa potřeba komunikativní angličtina - zaškolení v Německu
- Znalost systému Beckhoff TwinCAT velkou výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Cestovní náhrady, kapesné
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou
- Odborné školící centrum, jazykové vzdělávání
- Přátelské pracovní prostředí
- Teambuildingové aktivity
- Sick days
- Příspěvek na stravování

Detaily nabídky PLC PROGRAMÁTOR| MOŽNOST PRÁCE V ZAHRANIČÍ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát