úředník/úřednice oddělení stavebního řádu odboru stavebního úřadu

  • Louny

Pracovní místo ( úředník/úřednice oddělení stavebního řádu odboru stavebního úřadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Město Louny, Mírové náměstí 35 Louny

Upřesňující
informace7):
(požadavky,
náplň práce
apod.) Předpoklady:
- státní občan ČR, popř. cizí státní příslušník s trvalým pobytem na území ČR
- vzdělání VŠ, ÚSO ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru
- způsobilost k právním úkonům
- morální a trestní bezúhonnost
- znalost jednacího jazyka
Ostatní předpoklady:
- znalost práce na PC (SW Microsoft Office )
- orientace v projektové dokumentaci se schopností čtení výkresů
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- orientace v zákonech č.183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu
(stavební zákon), 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
Popis pracovní činnosti:
- referent územního plánování a stavebního řádu zajišťuje správní řízení a veškeré úkony stavebního úřadu dle stavebního zákona
Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecký fond,pružná pracovní doba, zdravotní volno, služební byt
kontakt: osobně na personálním oddělení Města Louny, email: j.koziskova@mulouny.cz, telč. 415621177