Softwarový školitel/školitelka

Pracovní místo ( Softwarový školitel/školitelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Patříme mezi přední IT technologické firmy v České republice a hledáme vhodného uchazeče na pozici softwarového konzultanta.
Nabízíme Vám uplatnění u dynamické rozvíjející se IT firmy, se zaměřením na technologii pro sledování výrobní produktivity, sběr a vizualizaci dat. Naše společnost poskytuje služby pro více jak 600 továren. Patříme k předním specializovaným dodavatelům na trhu, s vlastním vývojovým týmem a zajímavým produktovým portfoliem.
Vašim úkolem bude implementace a parametrizace aplikačního softwaru u našich zákazníků, odborná poradenská činnost a školení uživatelů, prezentace našich modulů, analytická příprava konkrétních projektů.
Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, vzdělání min. Bc. technického směru, dobrou orientaci v oblasti IT technologií. Dále očekáváme od uchazeče motivaci a chuť odborně se rozvíjet, učit se novým věcem.
Co nabízíme :
Po úspěšném zapracování Vám nabídneme motivující finanční ohodnocení, samostatnou zodpovědnou pracovní pozici, seberealizaci v dynamickém a perspektivním oboru.
" 5 týdnů dovolené
" 2 dny Sick day
" Příspěvek na dovolenou, stravenky
" Příspěvek na sport, kulturu, volný čas, firemní společenské a sportovní akce
" Moderní pracovní prostředí, občerstvení na pracovišti
" Specializované vzdělávací kurzy, školení
" Odpovídají technické vybavení, notebook, atd.
" Stabilní zaměstnání v regionu, přátelský kolektiv
Po zapracování možnost přidělení služebního automobilu
Životopisy prosím zasílejte na e-mail : kariera@saitech.cz