REFERENT/KA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT/KA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Vaňurova 505/17, Liberec
Co je potřeba splňovat?
- SŠ vzdělání s maturitou
- Aktivní znalost ruského a ukrajinského jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B
- Pokročilá znalost práce na PC (MS Office, MS Excel)
- Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- Časová flexibilita a ochota cestovat
- Zkušenosti s vedením lidí výhodou
Náplň práce:
- Administrace personální agendy
- Příprava pracovně právní dokumentace
- Komunikace se zaměstnanci
- Časté služební cesty na Ukrajinu na naše pobočky
- Další úkoly spojené s personální činností
NABÍZÍME - benefity a motivace
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- osobní přístup a podporu kolegů
- zajímavou, odpovědnou a pestrou práci
- profesní růst a podporu rozvoje osobnosti
- školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí
- odměňování v závislosti na vlastním nasazení
- širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)
Hlásit se emailem nebo telefonicky PO od 9:00 do 16:00 hod.