KUCHAŘ/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzdělání: vyučení v oboru kuchař, praxe min. 3 roky, mzdové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, 5. platová třída, 12. stupeň 19.160,-Kč + příplatky (po zapracování možnost osobního ohodnocení), poskytnutí stravování. Požadujeme: praxe min. 3 roky, zdravotní způsobilost + zdravotní průkaz, spolehlivost, zodpovědnost. Pracovní poměr na dobu určitou s 3měsíční zkušební dobou, možnost prodloužení pracovního poměru.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní jídelně, výhody FKSP
V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis, přehled získané praxe, doklad o nejvyšším získaném vzdělání (nejsou nutné ověřené kopie). Doklady je možné zaslat elektronicky na adresu: personalni@dsvratislavice.cz nebo doložit osobně či písemně na adresu příspěvkové organizace. Vždy s označením "KUCHAŘ / KUCHAŘKA".