OBSLUHA CNC STROJŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE ODPOVĚDNOST:
- Dodržování TG postupů a návodek, základní práce s PC, postup práce dle daných priorit
- Obsluha ohraňovacích lisů, drobné úkony údržby stroje dle popisu k danému pracovišti
- Orientace v technické dokumentaci (výkresy, návodky)
- Samokontrola a práce s měřidly (posuvné měřítko, úhelník a úhloměr)
POŽADUJEME:
- Minimálně vyučení, ideálně ve strojírenském oboru
- Praxe s prací na CNC strojích výhodou
- Manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci
- Ochota pracovat na 3 směny
Nabízené výhody:
- Motivační mzda včetně výkonnostní prémie
- Možnost zvyšování kvalifikace formou zaučení i na jiných strojích a pracovištích
- Dotované stravování v areálu závodu
- 25 dnů dovolené
- příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
- příspěvek na dovolenou, Vánoce, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
- volnočasové benefity
Hlásit se emailem nebo telefonicky