ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Slovanská 781, Liberec.
VAŠE ODPOVĚDNOST:
- Příprava polotovarů - vyrovnání, bodování, tmelení, stáčení, pilování, vrtání, broušení, kontrola
- Drobné zámečnické práce dle zadání odd. vývoje, technologie apod.
- Montážní práce, kompletace, tmelení, kontrola, balení
- Základní orientace v technické dokumentaci (výkresy, měření)
POŽADUJEME:
- SOU obor zámečník nebo strojní, technického směru
- Praxe v oboru montážních prací
- Manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci
NABÍZÍME:
- Motivační mzda včetně výkonnostní prémie
- Další zaměstnanecké výhody např.:
- stravování v areálu, 25 dnů dovolené, volnočasové benefity
- příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
- příspěvek na dovolenou, Vánoce, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 14:00 hod.