FYZIOTERAPEUT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( FYZIOTERAPEUT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijme fyzioterapeuta nebo ergoterapeuta, na plný nebo částečný úvazek pro ambulantní pracoviště.
Odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta: absolvent střední zdravotní školy (obor fyzioterapeut), absolvent vyšší odborné zdravotní školy (diplomovaný fyzioterapeut), absolvent VŠ (Bc).
Zaměstnání možné na plný úvazek i částečný úvazek.
Pracovní doba 4 denní nebo 5 denní.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, dobré platové ohodnocení, finanční podporu při vzdělávání, kolegiální a profesionální tým. Nástup dohodou.
Požadujeme pracovitost a příjemné vystupování, ukončené vzdělání v obou fyzioterapie., praxe není nutná.
Mzda od 30000Kč.
Stručný a krátký životopis posílejte na: charvat.emil@seznam.cz.
Adresa: Broumovská 989, Liberec 6,
tel: 606 806 648,