PORADCE/PORADKYNĚ RANÉ PÉČE - ODBORNÍK/CE PRO PRÁCI S DĚTMI S POSTIŽENÍM

Pracovní místo ( PORADCE/PORADKYNĚ RANÉ PÉČE - ODBORNÍK/CE PRO PRÁCI S DĚTMI S POSTIŽENÍM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše organizace poskytuje 2 registrované sociální služby: ranou péči (do 7 let věku dítěte) a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra (do 10 let věku dítěte). Více informací je možné získat na stránkách www.centrumlira.cz.
Orientační náplň práce:
- poskytování terénních a ambulantních služeb rodinám dětí raného věku s postižením
- pomoc a podpora rodičů při zvládání náročné životní situace
- zhodnocení schopností a dovedností dítěte a podpora jeho vývoje
- poskytování sociálního poradenství
- pomoc při integraci dítěte do předškolního a školního zařízení
Požadujeme:
- VŠ vzdělání nejlépe v oboru speciální pedagogika; případně v oboru sociální pedagogika nebo sociální práce
- znalost problematiky vývoje a vedení dětí raného věku s postižením a metod používaných při práci s těmito dětmi
- odpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, chuť dále se vzdělávat
- organizační a komunikační dovednosti
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
Co vám můžeme nabídnout
- smysluplnou a tvůrčí práci
- možnost dalšího vzdělávání
- dovolenou 5 týdnů
- kombinaci pevné a flexibilní pracovní doby
- platové podmínky dle kvalifikace a praxe
Nástup možný ihned, případně dle dohody.
Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: katerina.jirova@centrumlira.cz
V případě dotazů můžete kontaktovat Kateřinu Jírovou na tel. čísle: 724 400 832.