FINANČNÍ KONTROLER/KA

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti finančního controllingu a komunikace v angličtině je váš denní chléb? Plánujete změnu? Pak pošlete své CV

Co bude náplní práce?

- Příprava rozpočtů
- Pravidelné vyhodnocování odchylek mezi rozpočtem a skutečností
- Oceňování nedokončené výroby a výrobků na pravidelné bázi
- Kontrola správného účtování na jednotlivá střediska
- Odhalování chyb v účtování
- Denní a týdenní spolupráce s klíčovými uživateli
- Vytváření a zavádění akčních plánů k dosažení cílové úrovně
- Příprava reportů o analýzách ziskovosti produktů

Požadujeme

Požadavky :

- SŠ s maturitou
- Praxe v oblasti controllingu nebo účetnictví
- angličtina na kominikativní úrovni, němčina - výhodou
- Zkušenosti s rozpočtováním a kontrolou nákladů
- Znalost metod plánování a prognóz
- Znalost controllingových nástrojů pro analýzu
- Znalost MS Office
- SAP - CO, FI, AM moduly
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Možnost jazykových a odborných kurzů
- Zaměstnanecké výhody
- Osobní ohodnocení
- Variabilní složka mzdy
- Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi
- Vánoční bonus
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na dojíždění
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Cafeteria systém
- Stravenky
- Dotované stravování

Detaily nabídky FINANČNÍ KONTROLER/KA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát