PROVOZNÍ TECHNIK/ VYHL. 50 §5/ CHOMUTOV

Pracovní místo ( PROVOZNÍ TECHNIK/ VYHL. 50 §5/ CHOMUTOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Čistý provoz a rodinná atmosféra - to jsme my. Technicky zdatný kandidát s platnou vyhláškou 50 §5 - tak si představujeme Tebe. Absolvent, který je otevřený novým zkušenostem, nám vůbec nevadí. Navíc se u nás můžeš vypracovat na vyšší pozici, a to se vyplatí!

Jako provozní technik budeš:
* prodlouženou rukou engineeringu, která se pohybuje ve výrobě
* mít na starosti přípravné a dokončovací práce na projektech
* testovat nové výrobky, vyhledávat a řešit technické či kvalitativní závady
* implementovat a zavádět nové procesy, optimalizovat náklady
* předávat dokumentaci odd. engineeringu
* neustále zlepšovat stávající výrobní procesy
* dle potřeby se podílet na výrobě a spolupracovat s ostatními týmy