Mechanik - seřizovač

  • Čestín

Pracovní místo ( Mechanik - seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se zejména o jemnou mechaniku. Zajištění plynulého chodu potravinářských výrobních strojů, provádění menších oprav ve výrobě s jednosměnným provozem. Provádění pravidelné údržby strojů. Práce zpravidla samostatná.
Požadavky: ukončené SŠ vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, záliba v opravách, elektrotechnická kvalifikace osoby pro samostatnou činnost výhodou. Zkušenost s prací na výrobní lince a provádění drobných oprav. Ochota pracovat, samostatnost.
Zaměstnanecké výhody: hrubá mzda po zaučení 30 000,- Kč, stravenky v hodnotě až 2 500,- Kč měsíčně. Příspěvek na penzijní připojištění od 500,- kč měsíčně, pravidelný roční růst mezd.