Fakturant/ka - Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( Fakturant/ka - Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Liberec
- Náplň práce: komunikovat se zákazníky, aktivní prodej a nabídka střešního materiálu a výrobků, poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu, objednávat materiál a zboží, zpracovávat cenové nabídky, vystavovat v účetním programu faktury, dodací listy, zakázky, pracovat s pokladnou a hotovostí
- Požadujeme: SŠ vzdělání nejlépe technického směru, znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook), komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, zkušenost s aktivním prodejem nebo přímým prodejem (na prodejně velkou výhodou), velmi dobrý zákaznický přístup, ochotu učit se novému a dále se vzdělávat
- Nabízíme: příležitosti k dalšímu rozvoji, pravidelná školení, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Své strukturované životopisy posílejte na vendula.furstova@salvatorstrechy.cz